[Anasayfa]>[Halı Yıkama]

Halı Yıkama

Halı Yıkama


Halı Yıkama

Halılarınız evinizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden malesef sizin için zaman zaman temizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir.

Çünkü Evinizde yapmış olduğunuz halı temizliği istenilen sonucu vermeyebilir, zira halılarınız temizlik sonrası oluşan parlak yüzeyi sizi yanıltmamalı, unutulmamalı ki ; halıların kiri dibe itme özellikleri vardır ve parlak yüzeyine aldandığınız  halılarınız diplerinde hiçte hijyenik olmayan bir görüntü oluşturmuş olabilirler.

Bunun yanısıra halılarınız tam olarak kurutulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir. Bunun sonucu olarakta halılarınız zamanından çok daha önce eskiyebilirler.

Ayrıca tam olarak kurutulmamış olan halılarınızın yaymış olduğu nem evinizde zararlı bakterilerin yerleşimi için uygun zemin hazırlamaktadır.

Bu saymış olduğumuz olumsuzlukların engellenmesi ve halılarınızın tam olarak ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için Evtem Halı ve Koltuk  yıkama olarak, yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi  ile İstanbul'da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. 

COPYRIGHT © 2020 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
Tıkla Ara
Whatsapp'tan Sor